استقلال هم بازیکن 2 میلیاردی دارد هم 50 میلیون تومانی!

[ad_1]

شنیده‌ها حاکی از آن است پژمان منتظری گران‌ترین و بازیکنان جوانی همچون سهرابیان و نجفی ارزانترین بازیکنان استقلال محسوب می‌شوند.

میزان در این باره می نویسد:  از استقلال در لیگ هفدهم به عنوان یکی از گرانترین‌ تیم‌ها و شاید گران‌ترین تیم نامبرده می‌شود که با انتشار رقم قرارداد اعضای کادرفنی و بازیکنان از سوی سازمان لیگ می‌توان به صحت این موضوع یا صحیح نبودن آن پی برد.

شنیده‌ها حاکی از آن است پژمان منتظری با قرارداد 2.2 میلیاردتومانی گران‌ترین و بازیکنان جوانی همچون سهرابیان، نجفی و … با قراردادهای 50 تا 55 میلیون تومانی ارزانترین بازیکنان این تیم محسوب می‌شوند و بر اساس این شنیده‌ها رقم قرارداد بازیکنانی همچون مهدی رحمتی و خسرو حیدری، 1.1 میلیارد تومان، مجتبی جباری با رقم پایه قرارداد 700 میلیون تومان، مهدی قائدی هم 170 میلیون و …. است. در واقع مجموع قراردادهای بازیکنان این فصل استقلال حدود 22 میلیاردتومان شده است.

از طرفی شنیده‌ می شود که مجموع قراردادهای کادرفنی هم حدود 4 میلیارد تومان می‌شود یعنی مسئولان باشگاه استقلال برای پرداخت قراردادهای این فصل اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم باید حدود 26 میلیارد تومان هزینه کنند. بر همین اساس گفته می‌شود تیم منصوریان در لیگ هفدهم گرانترین تیم تاریخ استقلال است. در این شرایط سرمربی آبی‌پوشان کار سختی را پیش رو دارد چون با این تیم خواسته‌های هواداران استقلال کمتر از قهرمانی در لیگ و جام حذفی و شاید هم قهرمانی در آسیا نباشد.

علیرضا منصوریان چه در نفت تهران و چه در استقلال معمولا نشان داده تیم‌هایش در هفته‌های ابتدایی لیگ به عنوان مثال تا هفته هفتم یا حتی هشتم نتایج ایده‌آل را نمی‌گیرند و باید دید در صورت تکرار این موضوع هواداران استقلال تا کجا از سرمربی گرانترین تیم تاریخ استقلال حمایت می‌کنند و مسئولان باشگاه هم تا کجا می‌توانند تحت تاثیر هواداران در مورد کادرفنی تیم تصمیم‌گیری نکنند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *