ساماندهی راه آهن تهران تبریزسبب رشد نوسازی در منطقه 17 می شود

[ad_1]

مهدی عباسی شهردار منطقه 17 در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، ساماندهی خطوط راه اهن را برای رشد نوسازی بافت فرسوده در این منطقه ضروری دانست.


به گزارش پام نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، این جلسه شورای شهر ویژه بررسی مشکلات حریم راه آهن تهران تبریز در مناطق 17 و 18 برگزار شد.


در این جلسه عباسی با اشاره به مشکلات زندگی در حریم راه اهن گفت: وجود راه اهن در منطقه مسکونی زندگی را برای ساکنان منطقه 17 مشکل کرده و باعث ایجاد مشکلات و اسیبهای عدیده اجتماعی شده است.


شهردار منطقه 17 یکی از دلایل رکود نوسازی و وجود بافت فرسوده در این منطقه را مشکلات ناشی از زندگی در حریم راه اهن دانست و افزود: وجود راه اهن زندگی را برای ساکنان منطقه 17 سخت کرده و باعث رکود نوسازی و قیمت پایین املاک در این منطقه شده و نوسازی بافت را از رونق انداخته است.


شهردار منطقه 17 در این جلسه برای ساماندهی حریم راه اهن اعلام امادگی کرد و اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری منطقه 17 امادگی دارد تا با اجرای عملیات عمرانی و ارائه خدمات در حوزه امور شهر و نگهداشت، به ساماندهی حریم راه اهن تهران تبریز کمک کرده تا بخشی از مشکلات ناشی از عبور خط ریلی از این منطقه را کاهش دهد.


گفتنی است دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور تمامی اعضای شورا برگزار شد و مقرر گردید تا جلسات کارشناسی برای حل مشکل راه اهن تهران تبریز برگزار شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *