فريبا: بحث برگزاري دربي مانند آنتي‌بيوتيك بود!/ اين بي‌نظمي‌ها براي فوتبال خوب نيست

[ad_1]مدیر فنی تیم فوتبال استقلال به لغو دیدار دوستانه این تیم مقابل پرسپولیس که قرار بود در آلمان برگزار شود، واکنشی جالب نشان داد.

به گزارش سیاست روز و به نقل از تسنیم , بهتاش فریبا در مورد لغو دربی تهران که قرار بود در آلمان برگزار شود گفت: ما برای رفتن به کشور آلمان آماده بودیم، ولی متأسفانه شرایط طور دیگری رقم خورد. در واقع بحث انجام دربی در آلمان مثل یک آنتی‌بیوتیک بود و ما هر شش ساعت یک بار خبر جدیدی را در مورد آن می‌شنیدیم.

 

وی در ادامه افزود: واقعیت این است که الان هم نمی‌دانیم این بازی لغو شده است یا خیر، چون برگزاری یا عدم برگزاری یک مسابقه برای هر تیمی مهم است. بالاخره هر تیمی براساس مدل بازی‌ها برنامه تمریناتش را مشخص می‌کند.

 

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در خاتمه تصریح کرد: این بی‌نظمی‌ها برای فوتبال ما خوب نیست، وقتی تصمیمی گرفته می‌شود همه چیز باید عملی شود، ولی متأسفانه هر روز خبرهای مختلفی درم ورد انجام شدن یا لغو این بازی شنیدیم. خیلی‌ها در اروپا منتظر تماشای این بازی بودند و به‌عنوان مثال خیلی از دوستان من تماس می‌گرفتند و درمورد برگزاری این بازی و نحوه تهیه بلیت سؤال می‌کردند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *