كابينه دوازدهم براي حل مشكلات اقتصادي و محرومان برنامه داشته باشد

[ad_1]دبیرکل حزب اراده ملت گفت: کابینه دوازدهم باید در بحث سیاست داخلی، توجه به محرومین و معضلات اقتصادی از جمله اشتغال برنامه‌های قابل توجه داشته باشد.

به گزارش سیاست روز و به نقل از تسنیم , احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران ، درباره کابینه دوازدهم و انتخاب وزرا، اظهار داشت: انتظار رای دهندگان و بدنه حامی دولت این است که کابینه‌ای چابک‌تر و وزریده تر انتخاب شود و در بخش‌هایی تغییراتی صورت بگیرد.

 

وی افزود: کابینه دوازدهم باید در بحث سیاست داخلی، توجه به محرومین و معضلات اقتصادی از جمله اشتغال برنامه‌های قابل توجه داشته باشد و ما نیز هر کمکی از دستمان بر بیاید انجام می‌دهیم.

 

حکیمی‌پور درباره اظهارات برخی اصلاح‌طلبان مبنی بر انتخابات وزرا از این جریان، متذکر شد: اصلاح‌طلبی یک رویکرد است نه یک حزب و رویکردی برای بهبود شرایط کشور است. روحانی هم به این رویکرد توجه نشان داده و در 4 سال دوم هم توجه وی به این رویکرد ادامه پیدا می‌کند.

 

دبیرکل حزب اراده ملت با بیان اینکه روحانی باید اختیار لازم را برای انتخاب همکارانش داشته باشد و نگاه وی به همه حامیانش از جمله اصلاح‌طلبان نیز هست، گفت: با این حال  نمی‌توان توقع داشت که بنشینیم و سهم‌خواهی کنیم و این کار درستی هم نیست .

 

وی درباره برنامه‌های حزب متبوعش در ماه‌های آینده، اظهار داشت: تعدادی از اعضای حزب در انتخابات شوراها رای آوردند و تلاش میکنیم حضور قوی داشته باشند و از آنها پشتیبانی خواهیم کرد.

 

حکیمی‌پور خاطرنشان کرد: احتمالا یک اردوی یک روزه برای این افراد تدارک می‌بینیم تا با کارهای شورا آشنایی بیشتری پیدا کنند. ما به نهاد شورا بسیار اعتقاد داریم و  هر کمکی بتوانیم انجام می‌‌دهیم تا اعضای حزب در شوراها موفق باشند. 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *