گزینه‌های شهرداری تهران براساس شاخصه‌های مورد تاکید خاتمی انتخاب شدند/ رفتار دیروز منتخبان شورای شهر ما را امیدوار کرد

[ad_1]

یک عضو شورای مشورتی خاتمی گفت: انتخاب گزینه‌های شهرداری که دیروز صورت گرفت بر اساس شاخصه‌هایی که رهبر جریان اصلاحات مطرح کرده بودند، صورت گرفت.

عبدالله ناصری در گفت‌و‌گو با ایلنا درباره انتخاب ۷ گزینه برای شهرداری تهران با بیان این‌که جلسه دیروز و خروجی آن حاصل تصمیم هوشمندانه و امیدوارکننده است، گفت: دیروز اولین تصمیم آشکار شورای شهر تهران با انتخاب گزینه‌های نهایی برای تصدی شهرداری تهران را مشاهده کردیم.

او ادامه داد: افرادی که دیروز انتخاب شدند باید طی ۲ هفته برنامه خود را معرفی کنند و حضور یک خانم در بین افراد نشان می‌دهد که این شورا هوشمند است.

عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تاکید کرد: رفتار اعضای شورا من را به عنوان یک کنش‌گر سیاسی به آینده تصمیمات شورای شهر تهران امیدوار کرد.

او خاطر نشان کرد: از میان این افراد هر شخصی انتخاب شود به اتفاق آرا مورد پذیرش شورای شهر خواهد بود و حتما قابلیت‌هایی که رهبری اصلاحات گفتند را دارند و بر اساس شاخصه‌های مورد تاکید آقای خاتمی انتخاب شدند.

ناصری ادامه داد: رهبر اصلاحات تاکید داشتند که شهردار تهران باید کارآمد، پاک دست و ملی باشد که قطعا در جلسه دیروز نیز این ویژگی‌ها مد نظر قرار گرفته شده است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه با اشاره به لیست شورای شهر و حواشی پیرامون آن گفت: پرونده هجمه‌ها علیه لیست بسته شده است و باید تاکید کنم که منتخبان مورد حمایت همه اصلاح طلبان هستند.

او در ادامه افزود: تصمیم اولین جلسه مهم این شورا قبل از تعیین شورای منتخب بسیار هوشمندانه بود و جامعه رای دهندگان را نسبت به شورای شهر تهران امیدوار کرد.

ناصری خاطرنشان کرد: انتخاب این ۷ نفر بر اساس یک رویکرد برنامه محور بوده و کار دیروز شورا نشان داد که برنامه برایش از همه چیز مهم‌تر است.

گفتنی است که الهه کولایی، حسن مرعشی، محمدعلی نجفی، محمد شریعتمداری، محسن مهرعلیزاده، حبیب‌الله بی‌طرف و محمدعلی افشانی گزینه‌هایی هستند که امروز از سوی اعضای منتخب تهران برای انتخاب شدند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *